Sun. Sep 27th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas centrālā banka publicējusi pārskatu “Kriptoaktīvu ietekme: uz finanšu stabilitāti, monetāro politiku, maksājumu un tirgus infrastruktūru”

Eiropas centrālā banka publicējusi pārskatu “Kriptoaktīvu ietekme: uz finanšu stabilitāti, monetāro politiku, maksājumu un tirgus infrastruktūru”. Dokumentā minēts, ka šāda ietekme varētu rasties, ja kriptovalūta kļūtu par ticamu naudas un noguldījumu aizstājēju, tomēr pašlaik tā nepilda naudas funkcijas. ECB uzsver, ka kriptovalūtu izmantošana joprojām ir ierobežota, ir tikai neliels skaits komersantu, kas ļauj iegādāties preces un pakalpojumus ar digitālo valūtu, jo digitālo aktīvu cenas joprojām ir svārstīgas.

Pilns dokumenta teksts angļu valodā pieejams šeit: https://www.finextra.com/finextra-downloads/newsdocs/ecb.op223_3ce14e986c.en.pdf

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!