Sun. Sep 27th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kompānijas Coinbase CEO Braeins Armstrongs Ņujorkas konferencē Consensus 2019 paziņojis, ka klientu līdzekļu apjoms Coinbase Custody sasniedzis $1 mljrd.

ASV kompānijas Coinbase CEO Braeins Armstrongs Ņujorkas konferencē Consensus 2019 paziņojis, ka klientu līdzekļu apjoms Coinbase Custody sasniedzis $1 mljrd. Par to ziņo CoinDesk. Līdzekļi tikuši uzkrāti 12 mēnešu laikā pēc servisa palaišanas. Servisu izmantojuši 70 lielie investori un līdzekļu apjoms, kurus pārvalda Coinbase Custody pieaug par $150 mlj. mēnesī.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!