Tue. Dec 1st, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu aparatūras maku Ledger ražotājs paziņojis, ka jaunāko ierīču Nano X piegādes sāksies 2019.gada maija otrajā nedēļā

Kriptovalūtu aparatūras maku Ledger ražotājs paziņojis, ka jaunāko ierīču Nano X piegādes sāksies 2019.gada maija otrajā nedēļā:

Ar Bluetooth aprīkoto ierīču Ledger Nano X (Genesis Edition) pirmā partija tiks nosūtīta 15. maijā. Saskaņā ar kompānijas pārstāvju apgalvoto piegādes turpināsies arī pēc 2019.gada 20. maija.

 “Visiem pieejama ierīce būs no 2019.gada 27. maija”, – teikts Ledger ražotāja vietnē. Klientiem, kas noformējuši pieteikumus uz Nano X līdz 2019.gada 21. martam, Ledger bez maksas pievienos maku Nano S. Ledger Nano X piegādes tika atliktas uz vairākiem mēnešiem problēmu ar plastmasas komponentu daļām  dēļ.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!