Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blockstream izstrādāto saidčeinu Liquid Network sākušas lietot vēl 14 kompānijas un servisi, arī kriptovalūtu biržas Huobi Global un Bitfinex

Blockstream izstrādāto saidčeinu Liquid Network sākušas lietot vēl 14 kompānijas un servisi, arī kriptovalūtu biržas Huobi Global un Bitfinex:

Liquid Network pievienojušās platformas Bluefire Capital, BTCTrader/BtcTurk, Cobo, Coinut, DMM Bitcoin, FRNT Financial, Gate.io, OpenNode, Poolin, Prycto, Sideshift AI, TaoTao un Tilde.  

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!