Sat. Dec 5th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskais blokķēdes uzņēmums Chainalysis paziņojis, ka transakciju izsekošanas instruments Chainalysis KYT (Know Your Transaction) turpmāk atbalstīs vēl 4 kriptovalūtas

Analītiskais blokķēdes uzņēmums Chainalysis paziņojis, ka transakciju izsekošanas instruments Chainalysis KYT (Know Your Transaction) turpmāk atbalstīs vēl 4 kriptovalūtas:

Kopā tās būs 10 kriptovalūtas: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Binance BNB, kā arī steiblkoini – Gemini Dollar (GUSD), Tether (USDT), Paxos Standard (PAX),  TrueUSD ( TUSD ) un USD Coin (USDC).

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!