Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Ethereum radītājs Vitaļiks Buterins publicējis priekšlikumus validatoru atlīdzībai pēc Ethereum pārejas uz Proof-of-Stake (PoS) algoritmu

Kriptovalūtas Ethereum radītājs Vitaļiks Buterins GitHub  vietnē publicējis priekšlikumus validatoru atlīdzībai pēc Ethereum pārejas uz Proof-of-Stake (PoS) algoritmu.

Saskaņā ar Buterina formulu, ja PoS validatori fiksēs 1 000 000 ETH, tad viņu gada ienākums sastādīs 18.1%, neņemot vērā procentu maksājumus par transakcijām. Palielinoties validējamam ETH lielumam, ienākums % samazināsies, kā redzams tabulā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!