Sat. Dec 5th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bloomberg analītiķi noskaidrojuši, ka decentralizētās biržās plaši tiek izmantoti tirdzniecības boti, lai manipulētu ar kriptovalūtu cenām

Bloomberg analītiķi noskaidrojuši, ka decentralizētās biržās plaši tiek izmantoti tirdzniecības boti, lai manipulētu ar kriptovalūtu cenām. 

Automātiskās tirdzniecības stratēģijas ir vērstas lai aizturētu biržas darbību, lai paredzētu un izmantotu parasto lietotāju darījumus savās interesēs. Ietekmes lielums ir tik liels, ka interpolējot datus uz centralizētajām biržām, Bloomberg analītiķi nonākuši pie secinājuma, ka manipulācijas var sasniegt $ miljardus.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!