Tue. Jan 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

G20 līderi tikšanās laikā plāno apspriest cīņu pret kriptovalūtu izmantošanu naudas atmazgāšanā

No 2019.gada 8.-9. jūnijam pasaules attīstītāko valstu G20 dalībvalstis tiksies Fukuokā, Japānā, lai apspriestu starptautisku regulu izstrādi attiecībā  kriptovalūtu izmantošanu. Sanāksmē piedalīsies G20 centrālo banku vadītāji un finanšu ministri. Pasākums būs vērsts uz sistēmas izveidi cīņai pret nelikumīgi iegūtas kriptovalūtas legalizēšanu, naudas atmazgāšanas novēršanu un terorisma finansēšanu, izmantojot kriptovalūtas.

Šajā dalībvalstu tikšanās laikā ir paredzēts panākt vienošanos attiecībā uz jaunajām regulām, kuru galvenais mērķis ir panākt antianonimitāti. Dalībvalstu mērķis ir izstrādāt stingrākus noteikumus saistībā ar personas indentifikāciju, veicot transakcijas ar kriptovalūtu, lai kriptolīdzekļu plūsma būtu caurredzama G20 valstu valdībām, finansu institūcijām. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!