Sat. Feb 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriprovalūtu industrijas riska kapitāla firma Pantera Capital piesaistījusi $160 mlj. Venture Fund III

Kriprovalūtu industrijas riska kapitāla firma Pantera Capital piesaistījusi $160 mlj. sava investīciju projekta Venture Fund III ietvaros:


Venture Fund III jau veicis investīcijas 11 kompānijās par kopējo summu $38 mlj. Jaunā fonda ietvaros kompānija grib realizēt 35 darījumus ar vidējo vērtību $3.5 mlj. un kompānija plāno katrā firmā iegūt vidējin 11% kapitāla. Salīdzinājumā ar mūsu “riska kapitāla fondiem”, kuri apēd jaunuzņēmumus vēl maziņus, tas protams ir vairāk kā pieticīgi. Investīcijas plānotas tādos tirgus segmentos, kā: finanses, maksājumi, biržas, privāti blokķēdes projekti un infrastruktūra:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!