Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platformas Bakkt vērtība šobrīd tiek lēsta ap $740 mlj.

Kriptovalūtu platformas Bakkt vērtība pēc decembrī saņemtajām investīcijām  šobrīd tiek lēsta ap $740 mlj. Platforma joprojām atrodas izstrādes stadijā. Par to raksta The Block . Bakkt plānos ietilpst pirmās regulējamās kriptovalūtu biržas radīšana kombinācijā ar fizisku bitkoina un citu kriptovalūtu piegādi un digitālo aktīvu uzglabāšanas serviss. Iespējams, ka platformas īpašnieks Intercontinental Exchange (ICE) pārdevis 25% akciju investoriem, starp kuriem ir miljardiera Maika Novograca kompānija Galaxy Digital, riska kapitāla fonds Pantera Capital , Microsoft un Starbucks.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!