Thu. Sep 24th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tehnoloģiju risinājumu piegādātājs Avnet paziņojis par bitkoina un citu kriptovalūtu atbalstu

Tehnoloģiju risinājumu piegādātājs Avnet, kurš ietilpst sarakstā Fortune 500, paziņojis par bitkoina un citu kriptovalūtu atbalstu. Arizonas štata pilsētas Fīniksas pilsētas kompānija šo iespēju realizējusi ar  servisa BitPay atbalstu.

“Mēs kopā ar BitPay strādājam pie drošu maksājumu īstenošanas visiem klientiem izmantojot blokķēdi, ļaujot viņiem pievērsties savu produktu izstrādei, nevis maksājumu tehniskajiem aspektiem”, – paziņoja Avnet viceprezidents mārketinga jautājumos Sanni Trins.

Kompānijas paziņojumā arī teikts, ka tā sadarbosies ar portālu Bitcoin.com , –  jauna aparatūras maka izveidi, kas būs piemērots kriptovalūtu uzglabāšanai un nodrošinās augstāko transakciju drošības līmeni.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!