Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tehnoloģiju giganta IBM blokķēdes novirziena vadītājs Džesse Lunds paziņojis, ka kvantu datori nes briesmas kriptovalūtām un kriptogrāfijai

Tehnoloģiju giganta IBM blokķēdes novirziena vadītājs Džesse Lunds paziņojis, ka kvantu datori nes briesmas kriptovalūtām un kriptogrāfijai. Par to ziņo Coindoo.

“Veicot transakciju apstrādi, iespējams nonākt pie privātām atslēgām, kuras dod piekļuvi kriptovalūtu makiem. Es domāju, ka tā ir reāla un nopietna apdraudētība. Bitkoins – tā ir publiska datu bāze. Tādejādi, var paskatīties, kuros makos atrodas līdzekļi un pēc tam uzbrukt tiem”, – atzīmēja IBM blokķēdes novirziena vadītājs Džesse Lunds.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!