Sun. Aug 9th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tendermint Inc. komanda oficiāli paziņojusi par Cosmos Hub palaišanu

Tendermint Inc. komanda oficiāli paziņojusi par Cosmos Hub, pirmās no blokķēdēm Proof-of-Stake,kas nākotnē kļūs par Cosmos ekosistēmu, palaišanu. darbs pie projekta, kura mērķis ir nodrošināt dažādu blokķēžu un pirmkārt Bitcoin un Ethereum savietojamību, ritēja pēdējos trīs gadus. Bloku Cosmos Hub palaišana startēja 2019.gada 13.martā plkst.23.00 un kā atzīmē projekta pārst\avji bloku radīšana notiek stabili.

Projekta palaišana tika translēta arī You Tube kanālā: https://youtu.be/OALEhpn7ccM

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!