Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2019.gada 11.martā Londonas fondu biržā ( LSE ) noticis blokķēdes-ETF listings, ko piedāvā amerikāņu investīciju kompānija Invesco

2019.gada 11.martā Londonas fondu biržā noticis blokķēdes-ETF listings, ko piedāvā amerikāņu investīciju kompānija Invesco. par to raksta The Financial Times. 

Produkts Invesco Elwood Global Blockchain ETF orientēts uz investīcijām blokķēdes un kriptoindustrijas kompānijās, ieskaitot maininga čipu ražotāju Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC). Kopumā jaunais ETF plāno investēt 46 kompānijās, t.sk. CME Group, Intel un AMD.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!