Sun. Feb 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina tīkla Lightning Network (LN) infrastruktūra 2019.gadā turpina strauji attīstīties – nodu skaits šajā otrā līmeņa tīklā pēdējo 30 dienu laikā pieaudzis par 18%

Bitkoina tīkla Lightning Network (LN) infrastruktūra 2019.gadā turpina strauji attīstīties – nodu skaits šajā otrā līmeņa tīklā pēdējo 30 dienu laikā pieaudzis par 18%.
Saskaņā ar servisa 1ml datiem – pašlaik LN nodu daudzums ir virs 7000. Šīs nodes savstarpēji saista vairāk nekā 32 tūkstošus maksājumu kanālu, pa kuriem summāri tiek pārsūtīti 750 BTC, kas ir  $2.9 milj. pēc patreizējā kursa. Tikai mēnesi atpakaļ tīklā strādāja 6000 bitkoina nodu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!