Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV fondu biržas Nasdaq serviss Global Index Data sācis atspoguļot Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX)

ASV fondu biržas Nasdaq serviss Global Index Data sācis atspoguļot Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX). Plānots palaist arī trešo indeksu – Ripple Liquid Index (RLX).

Kripto indeksi tika izstrādāti sadarbībā ar kompānijas Brave New Coin pārstāvjiem. Aktīvu cena tiks parādīta, pamatojoties uz tirdzniecību reālā laikā “no pašiem likvīdākajiem kripto tirgus galiem”. Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX) pievienoja indeksiem Nasdaq Composite un Nasdaq 100. Pateicoties jaunajiem instrumentiem, parastie treideri varēs saņemt precīzu informāciju par aktīvu cenām reālā laikā.

“Likviditātes indeksu programma atbilst treideru pieprasījumam, lai atspoguļotu saprotamu likvīdo kriptogrāfisko aktīvu cenu veidošanos. Šodien pieprasījums pēc šādiem datiem ir pieaudzis”, paziņoja CEO Brave New Coin Frens Stranjars.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!