Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes platformas Streamr pārstāvji prezentējuši risinājumus Ethereum tīkla mērogošanai Monoplasma

Blokķēdes platformas Streamr pārstāvji prezentējuši risinājumus Ethereum tīkla mērogošanai Monoplasma. Par to ziņo CoinDesk. Projekta radītāji apgalvo, ka tehnoloģija ļaus veikt atkārtotus maksājumus no vienas adreses uz citām. Monoplasma, pēc izstrādātāju domām, būs izdevīga decentralizēto aplikāciju izstrādātājiem, kas orientēti uz dividenšu izdalīšanu, dažādu kriptovalūtu bezmaksas izdalīšanu veicināšanas kampaņu ietvaros. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!