Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum mobilā meklētāja Status aplikācijas izstrādātāji paziņojuši par jaunas versijas aparāta maka izlaidi

Ethereum mobilā meklētāja Status aplikācijas izstrādātāji paziņojuši par jaunas versijas aparāta maka izlaidi:

Izmēru ziņā ierīce izskatās pēc tradicionālajām banku kartēm un var būt integrēta ne tikai ar citiem makiem un aparatūras nodrošinājumu, bet ļauj izveidot savas “gudrās” kartes. Atšķirībā no vairuma citu aparatūras maku – piekļuvei privātajām atslēgām Keycard izmanto NFC tehnoloģiju. Tas sniedz iespēju parakstīt un verificēt transakcijas ar vienkāršu ierīces pieskārienu mobilajam tālrunim. Jaunā ierīce ir saderīga ar lielāko daļu populārāko kriptovalūtu – Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Ethereum un kriptovalūtām, kas bāzētas uz Ethereum ERC-20 formāta, kā arī var tikt izmantota kopā ar datoru lietotni ar USB savienojuma palīdzību.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!