Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Venecuēlieši pagājušā nedēļā apmainījuši 17.1 mljrd. suverēnos bolivārus pret bitkoiniem ( 1972 BTC )

Venecuēlieši pagājušā nedēļā apmainījuši 17.1 mljrd. suverēnos bolivārus pret bitkoiniem ( 1972 BTC ), par to ziņo tīmekļa lapas CoinDance dati.

 

Savukārt Venecuēlas varas iestādes izdevušas “Konstitucionālo rīkojumu par kriptovalūtu aktīvu integrālo sistēmu “, kas regulēs bitkoina biržu un citu kriptokompāniju darbību.

“Kriptovalūtas Petro un citu kriptovalūtu emisija, izmantošana vai mainings bez attiecīgas atļaujas, tiks sodīta ar naudas sodu līdz $18 000”, rakstīts rīkojumā. Venecuēla strauji tuvojas pilsoņu karam, kuru var izraisīt gan ekonomiskās problēmas ar milzīgo inflāciju, gan divvaldība un diktatora Maduro nevēlēšanās pamest prezidenta posteni.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!