Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bostonā bāzētais investīciju gigants Fidelity Investments paziņojis ka palaidīs kriptovalūtu kastodiālo servisu 2019.gada martā

Bostonā bāzētais investīciju gigants Fidelity Investments paziņojis ka palaidīs kriptovalūtu kastodiālo servisu 2019.gada martā, ziņo Bloomberg.

Kā kļuvis zināms Fidelity Digital Assets fokusēsies uz kriptovalūtu glabāšanas servisu institucionālajiem klientiem, nepalaižot tirdzniecības platformu un atbalstīs gan bitkoinu, gan ethereum, gan vēl dažas likvīdas kriptovalūtas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!