Thu. Apr 2nd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Banka Galaxy Digital plāno piesaistīt $250 mlj. fondam, kas domāts kriptovalūtu kompāniju kreditēšanai

Banka Galaxy Digital, kuru dibinājis Goldman Sachs bijušais partneris un  Fortress Investment Group top menedžeris Maiks Novogracs, plāno piesaistīt $250 mlj. fondam, kas domāts kriptovalūtu kompāniju kreditēšanai. Plānots, ka banka izsniegs kredītus kompānijām, kuras cietušas no cenu korekcijas kriptovalūtu tirgū, ieskaitot ICO-jaunuzņmēmumus, kā ķīlu pieņemot kriptovalūtas un maininga aparatūru. Par to ziņo Business Insider.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!