Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Coinmetrics analītiķi novērtējuši aktivitāti bitkoina tīklā, – tā sasniegusi 2015.gada līmeni

Coinmetrics analītiķi novērtējuši aktivitāti bitkoina tīklā, – tā sasniegusi 2015.gada līmeni. No 2018.gada jūnija līdz novembrim tīklā pārvietojās tikai 25% no visiem bitkoiniem, ,līdzīgi kā 2015.gada periodā no maija līdz oktobrim, kad pārvietojās tikai 24% no visiem bitkoiniem. Vēsturiski parasti 12 mēnešu griezumā aktīvi ir 40-70% bitkoinu, bet pusgadā šis rādītājs svārstās starp 25% un 60%.

Maksimumu bitkoina tīkls sasniedza laikā no 2017.gada jūnija līdz 2018.gada jūnijam, kad pārvietoti tika 10 mlj. BTC, bet rekorda gads ir 2012.gads, kad aktīvi bija 67% bitkoinu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!