Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Steiblkoinu transakciju skaits pieaudzis par 1032% salīdzinājumā ar septembri

Analītiskās kompānijas Diar analītiķi nonākuši pie secinājuma, ka steiblkoinu USDC, TUSD, GUSD un PAX transakciju skaits pieaudzis par 1032% salīdzinājumā ar septembri. Kopējais tran sakciju skaits novembrī sasniedzis $2.3 mljrd., bet trīs mēnešu griezumā šis rādītājs sasniedzis $5 mljrd.

Nelielu lejupslīdi decembrī uzrādījis steiblkoins TrueUSD, kurš vasarā piesaistīja riska fondu finansējumu $20 mlj. apmērā no riska kapitāla fondiem Andreessen Horowitz, BlockTower Capital un Danhua Capital.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!