Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bostonā bāzētais jaunuzņēmums Flipside Crypto saņēmis $4.5 mlj. finansējumu

Bostonā bāzētais jaunuzņēmums Flipside Crypto saņēmis $4.5 mlj. finansējumu. Uzņēmumā investējuši Coinbase, Digital Currency Group, True Ventures un Castle Island Ventures.


 Jaunuzņēmums piedāvās kriptovalūtu aktīvu novērtēšanas rīku FCAS [Flipside Crypto Asset Score] , kas būs balstīta datu vākšanā par blokķēdes uzņēmumiem un dalīsies trīs kategorijās – lietderības novērtējums, tirdzniecības signālu novērtējums un izstrādātāju aktivitātes novērtējums.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!