Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Viena no vecākajām Kanādas juvelieru kompānijām Birks Group sāk pieņemt apmaksai Bitcoin

Viena no vecākajām Kanādas juvelieru kompānijām Birks Group sāk pieņemt apmaksai Bitcoin. jaunā maksāšanas opcija parādījusies pateicoties Birks sadarbībai ar BitPay. Šobrīd par bitkoinu ir iespējams nopirkt juvelierizstrādājumus 8 no 26 tīkla veikaliem. Ar bitkoinu iespējams norēķināties par tādiem zīmoliem kā Rolex, Bulgari, Cartier un Breitling. Tuvākā nākotnē zīmolu sarakstu papildinās arī Graff un Patek Philippe.

“Bitkoina pieņemšana preču apmaksai palīdzēs Birks Group apmierināt turīgu ārvalstu klientu vēlmes un piesaistīt jaunus pircējus”, paziņoja BitPay komercdirektors Sonijs Singhs.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!