Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nepazīstami hakeri uzlauzuši kriptovalūtu biržu Uphold un izsūtījuši maldinošas vēstules par bitkoinu “melno piektdienu”

Nepazīstami hakeri uzlauzuši kriptovalūtu biržu Uphold un izsūtījuši maldinošas vēstules par bitkoinu “melno piektdienu”:

Galvenais šajā drūmajā rudens tumšajā laikā ir protams ticēt labajam, bet arī nepalikt naivam – dāvina dažreiz mazus līdzekļus ( $10, $20 ), lai piesaistītu klientus, bet protams ne tūkstošus. Esam modri!

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!