Mon. Mar 1st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes projekts aeternity pievienojies IC3 (Initiative for CryptoCurrencies and Contracts) iniciatīvai

Blokķēdes projekta aeternity komanda paziņojusi par pievienošanos IC3 (Initiative for CryptoCurrencies and Contracts) iniciatīvai. IC3 radīja lielo mācību iestāžu pārstāvji, – Kornella universitāte, Londonas universitātes koledža, Kalifornijas universitāte Berklijā, Texnions ( Izraēla ). Mērķis – radīt zinātnisku bāzi drošām un attīstītām blokķēdes sistēmām. Konsorcijā piedalās tādas kompānijas kā IBM, Microsoft, Cisco, Intel, Chain un Siemens.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!