Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža BitMEX plāno izlaist savu bitkoina tīklu Bitcoin BitMEX Research

Kriptovalūtu birža BitMEX plāno izlaist savu bitkoina tīklu Bitcoin BitMEX Research. Jaunā programmatūra gaisinās maldus, kas radušies par bitkoina protokola kontroli. Jaunais programnodrošinājums patiesībā būs Bitcoin Core forks, tā mērķis ziņo BitMEX, samazināt bitkoina tīkla atkarību no bitkoina repozitorija bez riskiem bitkoina ekosistēmai. Tādā veidā jaunā programnodrošinātāja izstrādātāji plāno pierādīt ka bitkoina protokola noteikumus kontrolē lietotāji.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!