Wed. Aug 12th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Viens no pasaules lielākajiem aktīvu pārvaldniekiem Fidelity Investments paziņojis par nodaļas radīšanu tirdzniecībai ar digitālajiem aktīviem

Viens no pasaules lielākajiem aktīvu pārvaldniekiem Fidelity Investments paziņojis par nodaļas radīšanu tirdzniecībai ar digitālajiem aktīviem – Bitkoinu un Ethereum. Par to raksta The Forbes. Jaunā nodaļa sauksies Fidelity Digital Assets, tajā strādās 100 darbinieku un tā režīmā 24/7 piedāvās kriptovalūtu tirdzniecības platformu un konsultāciju pakalpojumus. Platformai jau ir pirmie klienti, bet plāšāku darbību tā plāno izvērst no 2019.gada sākuma.

” Tā ir atdzīšanās, ka šī aktīvu klase ir pieprasīta no institucionālo investoru puses. Ģimenes fondi, hedžfondi, citi domājoši investori sāk aizvien vairāk aizdomāties par šo telpu”, atzīmēja The Forbes Fidelity Digital Assets galva Toms Džessops.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!