Wed. Jan 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV arestēti divi hakeri, kuri nolaupīja kriptovalūtu platformai Crowd Machine $14 mlj.

ASV arestēti divi hakeri, kuri nolaupīja kriptovalūtu platformai Crowd Machine $14 mlj. Tie ir 23-gadīgais Roberts Čailders un 21-gadīgais Džozefs Harris. Laupīšana notika izmantojot t.s. SIM swapping – puiši pārliecināja mobilo sakaru tīkla operatoru nodot viņiem kontroli pār Crowd Machine administratora mobilo numuru. Mobilo telefonu operators to arī izdarīja. Ja kāds nav redzējis hakerus vaigā, – tā izskatās 21.gadsimta visparastākie hakeri, drīz viņi acīmredzot strādās Amerikas nacionālās drošības aģentūrā:

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!