Wed. Jul 8th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Binance galva Čanpens Džao: neesat apmierināti ar Tether ( USDT ), lietojiet steiblkoinu Paxos Standart ( PAX )

Kriptovalūtu biržas Binance galva Čanpens Džao: neesat apmierināti ar Tether ( USDT ), lietojiet steiblkoinu Paxos Standart ( PAX ).


 

Paxos Trust Company radītais steiblkoins nodrošināts ar ASV dolāru attiecībā 1:1. Kompānijas darbību atbalsta SEC un darbību uzrauga Ņujorkas štata finansu iestādes.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia     

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!