Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Panda Analytics pētījums: zelta ieguvei patērētā enerģija 20 reizes pārsniedz bitkoina ieguvei nepieciešamo enerģiju

Izmantojot savdabīgu dilstošu un augošu pieeju bitkoina maineru un zelta ieguves industrijas spēlētāju elektrības patēriņa novērtēšanā – investors Vladimirs Jelivašics no Panda Analytics aprēķinājis, ka Bitkoina tīkls gadā patērē aptuveni 4,344 megavatustundas ($4,3 miljrd.), bet zelta ieguve – 92 mlj. barelus naftas ( dīzeļdegvielas veidā ) vai ($6 mljrd.).

Ņemot vērā, ka pasaules naftas patēriņš ir 34 mljrd. barelu gadā, tad zelta ieguves industrija patērē 0,27% no kopējā apjoma. Bitkoina ieguvei savukārt katru gadu tiek patērēti 0,07% no pasaulē patērētās elektroenerģijas.


© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!