Wed. Jan 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Overstock CEO Patriks Berns pārdevis 10% savu akciju un plāno reinvestēt naudu blokķēdes start-up kompānijās

ASV elektroniskās komercijas giganta Overstock CEO Patriks Berns pārdevis 10% savu akciju un plāno reinvestēt iegūtos $20 mlj.  blokķēdes start-up kompānijās. Patriks Berns investēs savus līdzekļus kopā ar kompāniju Medici Ventures. Pēdējā gada laikā Overstock akcijas kritušās par 61%.

“Es ar nožēlu atdzīstu, ka pēdējā pusgadā OSTK akciju cena un bitkoina cena korelē 85.5% gadījumu un es vēlreiz apstiprinu, ka kompānija netur lielus līdzekļus bitkoinā”. – paziņojis Patriks Berns.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!