Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Netālu no Oslo atrodošās bitkoina maininga ferma Kryptovault var tikt slēgta paaugstināta trokšņa dēļ

Netālu no Oslo atrodošās bitkoina maininga ferma Kryptovault var tikt slēgta paaugstināta trokšņa dēļ. Vietējās pašvaldības pārstāvji atzīmējuši, ka kompānijai nav vajadzīgo atļauju un tā darbojas nelikumīgi. Kryptovault maininga ferma izmanto 9500 ASIC maineru un patērē 40 MW enerģijas bitkoina bloku mainingam. Tomēr sistēmas atdzesēšanai izmantotās iekārtas rada palielinātu troksni, kas nav pieņemams vietējiem iedzīvotājiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!