Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Start-up uzņēmums ADAB Solutions no AAE radījis šariata principiem atbilstošu kriptovalūtu biržu FICE

 

Start-up uzņēmums no AAE radījis šariata principiem atbilstošu kriptovalūtu biržu FICE.

 Ar kriptovalūtas biržas FICE palīdzību plānots attīstīt islāma kriptoekonomiku un radīt globālu infrastruktūru musulmņu pasaulei. Biržas darbība tiks uzraudzīta no Šariata konsultatīvās padomes ( SAB ) puses. Monētas, kuras saistītas ar azartspēlēm, alkohola ražošanu, tabakas ražošanu un pornogrāfiju, FICE netiks tirgotas. Labdarībai ADAB Solutions ziedos 5% kvartāla ienākuma. Septembrī plānots ICO un ADAB platformas tokena izlaišana.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!