Sat. Jan 16th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance un Lihtenšteinas LCX paziņo par jaunas tirdzniecības platformas palaišanu Binance LCX ar Lihtenšteinas juridikciju

Kriptovalūtu birža Binance un Lihtenšteinas LCX paziņo par jaunas tirdzniecības platformas palaišanu Binance LCX ar Lihtenšteinas juridikciju.


 Lietotājiem būs iespēja tirgoties ar kriptovalūtām pāros ar eiro ( EUR ) un Šveices franku ( CHF ). Birža Binance nodrošinās tehnisko atbalstu, bet LCX atbilstību tiesiskajām normām, KYC/AML procedūras un kontaktus ar Lihtenšteinas finansu regulatoriem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!