Sun. Jan 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV riska investīciju fonds Pantera Capital piesaistījis $71 mlj. no 90 investoriem investīcijām blokķēdes un kriptovalūtu industrijā

ASV riska investīciju fonds Pantera Capital piesaistījis $71 mlj. no 90 investoriem investīcijām blokķēdes un kriptovalūtu industrijā.

Firmas partneris Pols Veradittakits paziņojis, ka jaunais fonds nodarbosies ar investēšanu kriptovalūtās, kuras tiek tirgotas biržās. Bez tam fonds izmantos mašīnapmācības vai mākslīgā intelekta sistēmas, lai nodarbotos ar algoritmisko investēšanu.

“Mūsu interešu lokā nonāk investīcijas jau vēlākās izstrādes stadijās, – tādēļ mēs gribam būt elastīgi un darboties saskaņā ar tirgus tendencēm”, atzīmēja Pols Veradittakits. 

Panter Capital peļņa piecu darbības gadu laikā ir sastādījusi vairāk kā 10000%.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!