Tue. Mar 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Binance vadītājs Čanpens Džao prezentējis pre-alfa demo-versiju decentralizētai tirdzniecības platformai uz blokķēdes protokola Binance Chain bāzes

Kriptovalūtu biržas Binance vadītājs Čanpens Džao prezentējis pre-alfa demo-versiju decentralizētai tirdzniecības platformai uz blokķēdes protokola Binance Chain bāzes.

Klipā demonstrēts tokena radīšanas process, listings DEX un treidings pāros ar citām kriptovalūtām. Preses relīze notikusi divus mēnešus ātrāk par plānoto un šobrīd Binance izstrādātāji apsteidz savu izstrādes grafiku.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!