Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Britu investīciju banka Barclays plāno izveidot kriptovalūtu tirdzniecības platformu

Britu investīciju banka Barclays plāno izveidot kriptovalūtu tirdzniecības platformu, tādēļ radot speciālu grupu no kompānijas top-menedžeriem. Komandu vadīs bijušais energoresursu tirdzniecības nodaļas vadītājs Kriss Tairers, tajā darbosies arī ārvalstu valūtu tirgus speciālists Marvins Bārts un Lī Breins, blokķēdes eksperts. Komanda ir pārliecināta, ka kriptovalūtām ir nākotne un ar laiku tās kļūs par pilnvērtīgu aktīvu klasi.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!