Mon. Jan 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Group-IB: visbiežāk izmantotais kriptovalūtu zagšanas veids ir pikšķerēšanas uzbrukumi

Visbiežāk izmantotais kriptovalūtu zagšanas veids ir pikšķerēšanas uzbrukumi, secināts Group-IB speciālistu pētījumā. Pīķi šādi uzbrukumi sasniedza no 2016.gada otrā kvartāla līdz 2017.gada pirmajam kvartālam. Saskaņā ar kompānijas Group-IB datiem – izmantojot pikšķerēšanu, pēdējo 2 gadu laikā ir nozagti vairāk nekā 115 miljoni $. Tiek ziņots, ka 56% visu ICO gaitā pazaudēto naudas līdzekļu veido pikšķerēšanas zādzības. 

Pikšķerēšana – krāpšanas veids, izmantojot e-pasta izsūtnes, paziņojumus forumos un SMS. Upuris, izmantojot saiti, pāriet uz viltotās pikšķerēšanas vietni, kuras domēns ir gandrīz identisks īstajam, un ievada savus konfidenciālos datus, atstājot privātās atslēgas un lejupielādējot failus, kas nodrošina piekļuvi kontam. Pēc paroļu/atslēgu ievades tās momentāni kļūst zināmas ļaunprāšiem, kuri – kā tas parasti mēdz būt – automātiski iztukšo upuru makus.

 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!