Sat. Jan 16th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitmain peļņa 2018.gada 1.kvartālā sastāda $1.1 mljrd.

Ķīnas maininga giganta Bitmain peļņa 2018.gada 1.kvartālā sastāda $1.1 mljrd., paziņojis žurnāls Fortune. Bitmain kompānija  plāno veikt akciju publisko piedāvājumu – IPO. Tiek prognozēts, ka kompānijas gada peļņa sasniegs $2-3 mljrd. Pagājušā gadā Džihana Vu kompānija Bitmain nopelnīja $2.5 mljrd.

Pēc papildu $400 milj.  piesaistīšanas jūnijā Bitmain vērtība tiek lēsta aptuveni $14 mljrd. apmērā (tas ir par 16,6% vairāk nekā kompānijas iepriekšējais novērtējums). Bitmain plāno šogad pabeigt vēl vienu finansēšanas raundu un piesaistīt vēl $1 mljrd.  Pēc tam kompānijas tirgus vērtība varētu sasniegt $15 mljrd. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!