Sun. Sep 27th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Džons Montrols, BitFunder bitkoina biržas dibinātājs atdzinis savu vainu krāpšanā

ASV tiesībsargājošie orgāni aizturēja Džonu Montrolu par virkni krāpniecisku darbību – 2013.gada jūlijā viņš pārdeva ar bitkoine biržas BitFunder, kā arī kriptovalūtu vietņu WeExchange и Australia Pty Ltd palīdzību biznesa kompāniju akcijas, bet līdfzekļus izmantoja personīgajām vajadzībām.

2013.gadā hakeri bitkoina biržai BitFunder nolaupīja 6000 bitkoinus, ko Džons montrols slēpa no klientiem , turpinot piesaistīt ieguldītājus, kā rezultātā gan Ukyo.Loan, gan WeExchange un BitFunder bankrotēja. Nu tāds mazais “Bankas Baltija” stāsts. Nu Džonu gaida daudzi gadi cietumā. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!