Sat. Dec 5th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

BitPico – 98% Bitcoin Cash maininga nodu atrodas vienā servera skapī

Bitcoin Cash (BCH) tīkla stresa testa rezultātā maininga pūla BitPico izstrādātāji ir pierādījuši Bitcoin Cash tīkla centralizāciju – 98% atspoguļojamo mezglu atrodas vienā servera skapī. Par nodomu veikt “uzbrukumu 51%” Bitcoin Cash tīklam BitPico komanda paziņoja ši gada jūnijā.

Jāatzīmē, ka tas nav pirmais mēģinājums apsūdzēt tīklu par centralizāciju. 2017. gada decembrī pazīstamais kriptogrāfijas eksperts Niks Sabo pēc tam, kad tika konstatēts, ka vairāk nekā puse BCH nodes atrodas Alibaba serveros, nodēvēja Bitcoin Cash par “centralizētu zeķu leļļu teātri”.

Maijā viens no Ethereum fonda līdzdibinātājiem un Cardano dibinātājs – Čārlzs Hoskinsons – paziņoja, ka ir gatavs veikt uz BCH maininga centralizācijas samazināšanu vērsto protokolu eksperta izvērtējumu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!