Thu. Feb 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu kriptovalūtu birža Bittrex un treidinga kompānija invest.com radīs jaunu tirdzniecības platformu Eirozonas iedzīvotājiem

Amerikāņu kriptovalūtu birža Bittrex un treidinga kompānija invest.com radīs jaunu tirdzniecības platformu Eirozonas iedzīvotājiem. Puses atklājušas, ka tiks tirdzniecības platformā tirgoti ap 200 tokenu.

“Ceram, ka lieliskā produkta izstrādes pieredze kopā ar klientu atbalstu, papildus servisiem un regulējumu palīdzēs mums treideru sabiedrībai piedāvāt labāko platformu kriptovalūtu tirdzniecībai”, presei paziņoja jaunā uzņēmuma līdzdibinātājs Itajs Avneri.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!