Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

3.jūlijā Bitcoin Gold tīkls tika atjaunots ar modificētu algoritmu Equihash-BTG

3.jūlijā Bitcoin Gold tīkls blokā nr. 536 200 tika atjaunots ar modificētu algoritmu Equihash-BTG, kurš neatbalsta klasiskos ASIC-mainerus. Tādā veidā kompānija grib izvairīties no ASIC-maininga, kad maijā hakerim kontrolējot 51% Bitcoin Gold tīkla izdevās nozagt 388 000 Bitcoin Gold kriptomonētu. 

“Tīkla atjaunošana noritēja veiksmīgi! Jaunais Equihash-BTG PoW un DAA strādā kā sagaidīts!”, paziņoja Bitcoin Gold komanda. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!