Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas ekonomiskās partnerības (EEA) blokķēdes kompānijas varēs atvērt kontus vācu solarisBank

    Eiropas ekonomiskās partnerības (EEA) blokķēdes kompānijas varēs atvērt kontus vācu bitcoin-bankā solarisBank. Šī ir jauna niša banku pakalpojumu sektorā, jo pieprasījums ir ļoti liels. Bez kontu atvēršanas blokķēdes kompānijām fiata valūtās, solarisBank piedāvās iespēju iegādāties fiata valūtas kriptovalūtu biržās, bet sadarbībā ar vPE Bank solarisBanka jau sākusi piedāvāt kriptovalūtu tirdzniecību institucionālajā līmenī.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!