Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Juridiskās kompānijas Foley & Lardner LLP ( ASV ) aptaujā respondenti dod priekšroku Ethereum nevis Bitcoin

    Juridiskās kompānijas Foley & Lardner LLP ( ASV ) aptaujā respondenti dod priekšroku Ethereum nevis Bitcoin. Respondentu vidū bija 30% investoru, 26% izpilddirektoru, 17% advokāti, 9% konsaltinga sfēras darbinieku, 5% treideru. Neskatoties uz kriptovalūtu cenu kritumu, 58% respondentu ir gatavi investīcijām un kriptovalūtu biznesa attīstībai. 84% domā, ka ICO jāregulē ASV Federālajai valdībai, 68% vēlas kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas regulēšanu. 43% domā, ka Bitcoin kļūs par vispāratzītu maksāšanas līdzekli, bet investēt Ethereum grib par 1/3 vairāk respondentu kā Bitcoin. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!