Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Tether iepludinājusi kriptovalūtu tirgū 250 miljonus USDT

Kompānija Tether 25.jūnijā iepludinājusi kriptovalūtu tirgū 250 miljonus USDT. Iepriekšējā šāda vied darbība notika mēnesi atpakaļ – 18.maijā. Kā atzīmē analītiķi pēc šādām darbībām seko īsa Bitcoin kursa paaugstināšanās un pēc tam vēl smagāks kursa kritums. 

Šobrīd novērojamas līdzīgas tendences.   Pēc Litecoin radītāja Čārlija Lī vārdiem, negaidīts Bitcoin kāpums vienmēr  seko pēc USDT iepludināšanas tirgū. Tas ir tas pats, kas biržās iepludināt $250 mlj., atzīmē Čārlijs Lī.

(c) 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!