Tue. Jan 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Itālijas varas iestādes konfiscējušas kriptovalūtu biržas BitGrail bitkoinus

Tas noticis pēc Florences tiesas lēmuma. Līdzekļi paliks tiesībsargājošo instanču īpašumā līdz tiks pieņemts lēmums par tālāko bankrota procedūru. Šī gada februārī kriptovalūtu birža BitGrail paziņoja par bankrotu pēc hakeru uzbrukuma, kura laikā tika nozagti 17 mlj. tokenu nano par kopējo summu $170 mlj. Marta sākumā birža atjaunoja darbu, bet tikai uz vienu dienu. savukārt maijā Florences tiesa aizliedza biržai veikt jebkuras operācijas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!