Mon. Mar 1st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

CIP nevar ne apstiprināt, ne noliegt ka – tai zināms – kas ir Satoši Nakamoto

Centrālā izlūkošanas pārvalde ( ASV )  nevar ne apstiprināt, ne noliegt ka – tai zināms – kas ir Satoši Nakamoto. Tādu atbildi CIP deva uz Motherboard žurnālista Daniēla Oberhauza pieprasījumu, kurš tika iesniegts saskaņā ar ASV federālo likumu par informācijas brīvību. 

Interneta uzņēmējs Aleksandrs Mjūzs ir pārliecināts, ka Nacionālā drošības aģentūra ( ANB ) ir izskaitļojusi Satoši Nakamoto ar totālās noklausīšanās sistēmu PRISM, MUSCULAR un stilometriju. Pēc profesionālā lingvista un žurnālistikas profesora Adama Penenberga pētījuma vislabāk Satoši Nakamoto pēc lingvistiski-psiholoģiskās analīzes atbilst Neal J. King. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!